Svoju realitu môžete zmeniť tým, že zmeníte svoju minulosť

Prečítala som si dnes v knihe Duchovný rast od Sanaya Roman.

Pokiaľ zmeníte svoju minulosť vo svojej mysli, zmeníte vibrácie a začnete k sebe priťahovať novú budúcnosť. Ak sa chcete tešiť hojnosti, predstavte si obraz minulosti, v ktorej ste hojnosťou prekypovali. Chcete byť chytrejší, kreatívnejší, zručnejší, disciplinovanejší alebo milovanejší, predstavte si minulosť, v ktorej tak tomu bolo. Nezáleží na tom, či ste to už “skutočne” zažili, vaše podvedomie nepozná rozdiel. Pritiahne k vám také okolnosti, ktoré budú odpovedať vašej predstavovanej minulosti.

Tu ma napadlo.. A čo ak to nejde? Prečo to nejde? Ak sa nám opakuje určitý vzorec správania, niečo naučené, skúsme to zmeniť napríklad tým, že si predstavíme situáciu, kedy mohlo k danej udalosti prísť. Môžeme použiť EFT, vyklepkať si to a skúsiť to nahradiť niečim pozitívnym. Hm… A vždy, keď príde nejaký podobný problém, uvedomme si to, EFT, prepísanie…

V druhej knihe od spomínanej autorky – Osobná sila som čítala..

Kedykoľvek niečo neviete, predstierajte, že to viete, vaše podvedomie nepozná rozdiel medzi skutočnosťou a predstieranou realitou.

Heh, minule som si povedala… Idú sa prekonávať hranice.. Nejdu hneď? EFT a idú, hotovo. Zase nejaký vzorec správania. Keď to niekto dokáže, dokážem to aj ja..

Vážte si svoju minulosť, vytvorila to, čím ste dnes. Posielajte lásku do svojej minulosti.

Možno sa nám nepáči presne, čo sme boli  dávnejšie, ale musíme si vážiť sami seba. Tam je skrytá veľká sila. To, čím sme dnes sme si vytvorili z našej minulosti. A zase dnes budeme iní ako zajtra, či o rok. Ale to je vývoj. Zlepšujeme sa a to je dôležité. Pošlime si svetlo do minulosti, prepíšme si ju a buďme spokojní a vďační a pokorní. Ako vlastne vieme, že minulosť je minulosť? Čo ak je to len iná realita?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s