Minulosťou ovplyvňujeme budúcnosť

Dnes dokleplo kopec vecí. Uaaaaaaa.. Taký príval energie.

Zase sa niečo otvorilo a som za to vďačná. Včera som písala o minulosti a niečo, čo som písala, som si nevedela úplne predstaviť. A ono tie udičky, tie udalosti, čo sa dejú. Proste som otvorila tému a už len otvoriť oči, uši a počúvať, vidieť, vnímať.. Ono to proste funguje. Zákon rezonancie.

Proste som si uvedomila, že preprogramovanie minulosti je v súčasnej dobe pre mňa kľúčové..

Ako na to? Je veľa techník. NLP sa tým priamo zaoberá, napríklad. Sú určité techniky ako prinavrátenie stratených kúskov duše.. Uvedomujem si, že negatívny zážitok vyvolal určitý energetický otlačok. Samozrejme aj pozitívne sa otlačia. V minulosti zostala aj energia, ktorú sme tam nechali, a tým, že spomíname na nejaký zážitok z minulosti, stále tam posielame energiu.

V prvom rade je doležité si odpustiť, resp. niekomu odpustiť. Osoba a situácie sa proste dejú. Sú tu na to, aby sme sa niečo naučili, sú to len prostriedky, neberme ich osobne. Aj keď egúšik sa poteší, že jo. Sebaľútosťou nič nevyriešime…

Techniky ako si prinavrátiť stratené a zavrznuté energie  je úžasná technika. Ďalej je dobré poslať si energiu do minulosti, objať sa a poslať si tam lásku.. Môžeme preťať putá, odrežeme to, už tam neprúdi naša energia…

A napadlo ma.. prečo si neprepísať minulosť doslovne? Čo… Narodím sa ako bohaté dieťa a hotovo.. Prečo si to len vizualizovať? Nie je jednoduchšie si prepísať minulosť? Veci sa automaticky začnú diať. A to je veľa krát dôvod, prečo zhmotňovanie nefunguje.. Presvedčenie.. Zámer… Všetko toto tam musí byť. Byť otvorený, uvoľnený a tu a teraz. Byť trpezlivý,

Je to o budúcnosti, vizualizácia funguje len v budúcnosti. A teda dokonale. Moju maturitu som si doslovne vizualizovala a doslovne to aj bolo. Tam som pochopila ako to funguje, ale odvtedy som mala malé úspechy.. Sila presvedčenia a kopec iných vecí, ktoré teraz nebudem rozoberať.

Rozmýšľam, že či táto skutočnosť je len skutočnosť moja, alebo vytvorená na základe určitej minulosti. Čo ak existuje kopec iných realít s mojim ja, resp. s mojim telom. Alebo aj možno nie s mojim. Veď vedci dokázali, že vesmír je hologram.. Tak prečo si proste neprepísať minulosť a začať odznova. Jasne, jednoducho povedané. Ale niekde začnime.. Verím na zázraky. Verím, že všetko dokážem.

Čítaním tohto článku sa mi mnohé veci vynárajú a obzrejmujú..

Ak chceme poznať, ktoré mylné presvedčenia o svete máme sledujme, čo rozprávame. O sebe a o svete.. Sledujme kedy používame absolutizmy ako nikdy, vždy… Ak chceme zažívať napríklad bohatstvo, nesťažujme sa druhým, že nemáme čo jesť, že ten sa narodil bohatý, nič nemusel robiť nikdy a my dreme ako kone… Hojnosť je pre všetkých a je jej nekonečne veľa. Sila uvedomenia a presvedčenia.. Takže ak nie sme ešte presvedčený o tejto pravde, tak aspoň robme malé kroky k tej pravde. Snaha sa vždy cení. Nie nadarmo sa hovorí, človek pomôž si sám aj boh Ti pomôže. Nestačí o tom rozmýšľať, treba konať.

No čo, ideme sa naučiť lietať? 🙂 Ako sa tvorí tento program? Ja si asi idem preprogamovať najprv tu minulosť. 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s