Zameranie sa – do seba

Vedenie našeho Vyššieho Ja sa dostáva k nám prostredníctvom našej predstavivosti, mysli a prijímame ho do našich vyšších telepatických centier. Mocným prostriedkom k uvedomeniu si týchto  vyšších dimenzií je meditácia. Zvyšujú sa nám vibrácie a frekvencie a tým pádom sa vyššie roviny stávajú poznateľnejšie. Môže mať podobu koncentrácie na predmet, rôzne štádia uvoľnenia. Meditácie sú chvíle pozorovania svojho vnútra, rozmýšľania nad ušlachtilým činom. Dlhé prechádzky v lese, počúvanie hudby, vysielanie lásky a svetla iným ľuďom…Všetko, čo nám pomôže uvoľniť sa, sústrediť sa a zamerať sa. Keď sa zjednotíme s vyšším Ja, budeme v stave neustáleho duchovného sústredeného vedomia – v stave aktívneho prijímania stále, pri akejkoľvek činnosti.

Môžeme si sadnúť k stromu a predstaviť si jeho realitu. V skutočnosti sme jedno a preto je to možné. Rovnako tak so skalou či minerálom. To je počiatok zjednocovania so životom ako takým.

Môžeme si predstaviť ako sa spojujeme s hocakou vyspelou  bytosťou – proste si predstavme ako sa to deje. Pracujeme na nejakom projekte, požiadajte o zvláštne vedenie – predstavme si ako je nám vysielané svetlo. S touto komunitou sa spojíme a dostaneme veľa podpory.

Sanaya Roman

Pre mňa je toto veľmi dôležité obdobie sa stíšiť, upratať sa a hlavne prijímať a naladiť sa. Už je čas. Idú sa hľadať možnosti prijímania.. Otváram sa svetlu a láske svojmu vyššiemu ja, svojmu kvantovému poľu a všetkým okolo seba. Otváram dvere, búram bariéry, snímam závoj a dovoľujem si prijímať. Ďakujem. Odpúšťam sebe aj všetkým ľuďom navôkol. Robíme všetci to najlepšie ako vieme. Otváram sa a púšťam, čo neslúži. Na toto miesto v harmonickom rade prichádza, čo si želám a ešte raz potvrdzujem, že prijímam. Bytosti svetla pomôžte mi otvoriť sa a dovoliť prijímať lásku, hojnosť a pomoc. Osvetlite mi, prosím, cestu do vyššej dimenzie, ku vám, do kvantového poľa. Osloboďte ma od závisti a pocitu nedostatku. Púšťam bolesť z neúspechu, nezdaru.. závisť a zlosť. Otváram sa láske. Odpúšťam a prijímam hojnosť a lásku v svetelnom zhluku radosti.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s