Dúhová pastelová kryštálová medená

Veľmi silno vnímam tieto farby. Mimochodom sú všade, sú moderné… Myslím, že ľudstvo sa prešuplo do inej reality vnímania. Keď je niečo moderné, všade je prítomná táto energia, vnímajú ju mnohí.. Sú otvorení. Uau…

Predčasom som silno pocítila potrebu už poprosiť s upratovaním. A začali sme. Aj ja aj partner. Jarné upratovanie som urobila, ale nejako neviem veci pustiť. Aj by som chcela, ale vždy si spomeniem konkrétne v hmotnej rovine na Matku Zem. Nechcem jej vyhadzovať toľko vecí. Viem, že sa dajú recyklovať, aj to robím, ale samozrejme nestíham. A to ma veľmi zväzuje. Chcem vyhodiť, chcem využiť, ale nemám kedy…

V duševnej rovine by som chcela veci pustiť… zbaviť sa ich… vzdať sa nepotrebného, ale takisto mám pocit, že je to tak komplikovane hlboko a komplikované, že neviem, či to zvládnem..

Teraz večer som si pozerala nejaké krásne dúhové obrázky a myslím, že je načase si zaobstarať mesačný kameň. Pozriem, možno ho mám aj doma. 🙂 A poprosiť energiu anjela Metatrona, nech mi pomôže s týmito pozemskými vecami, ktoré neviem zvládnuť.

Vytiahla som si kartu Prosperita.. Otváram sa prijímaniu. Ďakujem za dnešný deň, za krásne slniečko, za to, že som našla také krásne obrázky, za smiech našej dcérky, za pohodu nášho syna, za pomoc od partnera, za obed, na ktorý nás dedo pozval, za večeru, ktorú urobil drahý, za to, že som opäť posadila nejaké rastlinky a semienka, za plný deň, za rastliny, ktoré sme kúpili, za všetko krásne prenádherné, čo je vôkol, za tie úžasné tulipány, ktoré vidím, za tie nádherné rastlinky, ktoré teraz kvitnú, za dnešný posun, za celkovú pohodu, ďakujem.

Večer pred spaním predstaviť si túto nádhernú dúhovú energiu okolo celého tela, ako sa mi rozpína zo srdca, z druhej čakry a z hlavy a prežiaruje celú auru teplom a diamantovou žiarou von.. z izby, z domu, z osady, z Bratislavy, zo Slovenska, zo Zeme, z celej našej galaxie… prechádza celým vesmírom a spája naše kvantové telá.

Krásne sny. Ostávam s láskou.

 

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s