Odvaha stúpať k výšinám

Ah.. Vymazalo sa mi všetko, čo som písala. Nebudem sa opakovať. Boli to ďakovania.. Ďakovala som za všetko, čo ma dnes potrafilo a za čo som vďačná. Teraz už len sumárne poďakujem za všetko. Je to tam.. :)))

Ešte ďakujem za dnešný pohodový deň.. Celkovo aj u klientky.. Bola som trošku vystresovaná, ale musím sa to postupne učiť oddeľovať od reality. Vyklepkávať si eft, alebo proste prepúšťať, púšťať… Nie je to moje, sú to naučené zlozvyky.

Čím viac svetla nesieme, tým viac pôsobíme na ľudí naokolo.

Ak k niekomu vyžarujeme bezpodmienečnú lásku, nezasiahne nás jeho energia…Ak sa v živote dostávate do situácie, keď ľudia vyžarujú strach, pocit ublíženosti, negativitu, oddelenosť, prijmite ich takých akí sú a začnime im posielať lásku. To vylieči nás i ich. Ak dáte aj lásku, vráti sa nám. Zmení našu auru aj vibrácie a pritiahne lásky ešte viac. Lásku potrebujú o to viac ľudia, ktorých nie je ľahké milovať.

Ak si nevieme rady a zmocňuje sa nás strach, zavolajme si najlepšieho priateľa, našu dušu. Útecha zvonka je len náplasť. Veľmi dôležité je obrátiť sa dovnútra. Naša duša nám vie poskytnúť objatie, podporu a dôveru. Nesúdi nás, aký sme, aké máme myšlienky. Môžeme si predstaviť ako sa do jej náručia túlime a oddávame sa bolesti, ktorá sa nás zmocňuje. Pomôže nám vyladiť sa na seba samého a vyzdvihnúť nás. Ďakujme aj za tie hrbolaté cesty aj za tých nepriateľov, lebo máme odvahu ísť vyššie. Príjmime všetko, čo prichádza a nechajme posudzovaniePamätajme si , že sme milujúca bytosť, a zaslúžime si lásku a vo svojej podstate sme láskou a svetlom. 🙂

Sanaya Roman

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s