Cesta najmenšieho odporu

Tento článoček ma dostal… Úžasné napísané. Ďakujem.

Nežádáme vás, abyste byli trpěliví. Chceme, abyste věděli, že to je na cestě, a byli šťastní za cestu, na které k tomu směřujete, protože to stejně nikdy nebylo o tom se tam dostat. Vždy to bylo o zábavě. Objasníme vám, jak to funguje. Žili jste nějaký život a prožívali kontrast, tak jak jste očekávali. To je dobré, protože kontrast vám dodává jasnost. Postupně jste vysílali rakety touhy, dokud jste si nenahromadili vibrační realitu, která je omamně dynamická a oplývající potenciálními manifestacemi a současnými uvědoměními. Je úžasné, co jste si každý z vás vytvořili.

Někdy jste tak pohlceni kontrastem, že necítíte plnou rezonanci toho, co jste vytvořili. Ale čas od času… když se probudíte, nebo v láskyplném okamžiku, nebo když vaše mysl jen tak bloudí,   nebo během nebo po meditaci, nebo po dobrém spánku, nebo po umožnění si být ve stavu oceňování … se ocitnete ve stavu přijímání, a když v něm jste, váš první důkaz, že se ve stavu přijímání nacházíte, je manifestace dobře pociťující emoce. Cítíte se dobře. Cítíte nadšení nebo dychtivost nebo těšení se na něco. Takové to: “Jé, pojedu na dovolenou,” nebo “Jé, dnes někoho uvidím.” Je to ten pocit, kterému Esther říká pocit dne před Vánoci, kdy se těšíte na něco neznámého a očekáváte, že to bude dobré. Takový pocit máte ve stavu přijímání.

A protože se v něm nacházíte, vaše myšlenky a vzpomínky ve vás vyvolávají dobrý pocit, a jste v postoji jasnosti a dobrého pocitu. Máte radost ze světa, cítíte požehnání ve svém okamžiku. Nebo uvidíte něco, na co jste se možná už mnohokrát dívali, ale nikdy to tak nevypadalo. Díváte se zrovna ve chvíli, kdy je osvětlení dokonalé. Jste ve správný čas na správném místě, kde se ocitne zrovna někdo, kdo je na stejné vlně jako vy.

Tato setkání, která nejsou jen… pravděpodobná, ale nevyhnutelná kvůli stavu přijímání, ve kterém jste, se stávají. Vaše načasování je skvělé. Vše napovídá tomu, že jste ve flow. Potkáte někoho, kdo vám bude chtít pomoct uskutečnit vaše nápady. Někdo, komu jste chtěli něco říct, tam bude, a můžete to říct. Synchronicita vašeho postupování životem je tak přesná, že se cítíte, jako byste měli nejschopnějšího domovníka na celém světě, který dláždí vaši cestu a navádí vás k věcem, které jsou pro vás důležité, a tyto věci se realizují s takovou zdatností a důsledností a sílou, že se cítíte tak milovaní, požehnaní, chytří, inteligentní, šťastní, ve flow… Takový je to pocit.

Když se takto cítíte, tak nepřemýšlíte nad tím, co se nestalo, nebo kdo se neobjevil, protože spousta toho, co chcete, se objevuje. Vesmír je schopný vám dodat několik dobře pociťujících prožitků ve stejnou chvíli, stejně tak jako vy jste schopni v daném okamžiku to vše vnímat. Jste schopni svými fyzickými smysly pojmout každý okamžik. Máte ale i nefyzické smysly, které vnímají mnohem víc. Vidíte s nimi dále.

Cítíte, jaká bude doprava. Cítíte, v jaké dopravě chcete být. Cítíte, kde chcete být a kdy. Když se řídíte svým blahem a svým souladem, když následujete tuto cestu vytvořenou z nekonečného množství kousků úžasných věcí, tak nemusíte být trpěliví. Ty věci totiž stejně chcete, abyste se takto cítili.

Když už se tak cítíte, tak jak ta věc nebo osoba, kterou chcete, přijde, nebo jak vám to jmění přijde do života, jak jakákoliv ta věc přijde… nebudete mít z toho pocit: “Páni, jaká úžasná transformující událost,” ale spíš pocit jako že je to další logický krok, protože jste už cítili všechno, co k tomu vedlo.

Dokud ale máte potřebu, aby se uskutečnila nějaká neuvěřitelná věc, abyste dosáhli těchto věcí, které vám slibujeme, že jsou vaše nyní a nyní a nyní… ti, kteří vás sledují, si budou říkat, jak je možné, že takto žijete. Nepodaří se vám jim to vysvětlit, protože to nepochopí, pokud to nežijí. Pokud to žijí, setkávají se s vámi a libujete si v tom společně. Sdílíte společně radost a dokonalost každého momentu.

Smějete se a užíváte si genialitu všech z nich, a sledujete načasování jejich chytrosti, a je vám jedno, kdo co říká – jen přijímáte dokonalou směs toho všeho. Každý člověk na této planetě hraje svou roli a vy máte užitek z každé role, kterou ostatní hrají. Protože jste v souladu,  a protože zdroj uvnitř vás ví, kde se v každý moment nacházíte ve vztahu ke všemu, co chcete. Kousek po kousku vás k tomu vede, abyste nic neminuli.

Nikdy vás nechce hnát do nějakých manifestací, abyste se mohli cítit úspěšní, ale neustále, nekonečně vás vede k tomu, co je nejlepší nyní a nyní a nyní. Tím myslíme to, co jste nejvíce schopni nyní umožnit. Mluvíme o cestě nejmenšího odporu, ale chceme objasnit něco důležitého. Cesta nejmenšího odporu má vždy nějaký odpor. To je podstata tohoto fyzického prostředí. Ale každý kousek toho odporu jste tam dali vy.

Když říkáme, že vaše vyšší Já ví, jak vás navést na vaši cestu nejmenšího odporu, to znamená, že vaše vyšší Já zná vaše slabiny. Ví, kde máte odpor. Vede vás pod, kolem, nad a skrze něj. Neříká vám: “Vyčisti si odpor a pak ti řeknu, co musíš znát.” Vyšší Já říká: “Říkám ti, co chceš vědět. Poslouchej, jak nejlépe umíš. Najdu cestu, jak tě k tomu zavést. Bude to zábava. Takže klídek – vyrážíme.”

Úplne ma dostalo to, že je to cesta najmenšieho odporu, je to teraz v tejto dobe v tejto situácií pre nás konkrétne takto namiešané… A ten odpor tam dávame my.. Lebo neuveríme, že sa to dá aj bez neho. A to bez odporu.. je vlastne to pole neobmedzených možností.. My možno aj lietať vieme, ale neuveríme tomu, nebudeme lietať. 🙂 Ale dostala som sa úplne inde. Článoček sa mi páči preto, lebo práve vo chvíli takéhoto nadšenia najlepšie tvoríme.. Ale o tom už nabudúce..

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s