Osobný “organizér”

Ja som ten organizačný typ, ktorý je zabudlivý a preto musí plánovať.

Už dlhšie mám v pláne plánovacie miesto, tabuľa je, ale chýba práve tá praktická časť.

Od Ježiška som dostala laminovačku, tak som sa celá nadšená pustila aj do laminovania nejakých poznámkových podkladov.. O tom nabudúce.

Začína nový rok. Rozmýšľala som o diáre. Nakoniec som si kúpila taký menší organizér – zatiaľ taký nie úplne podla mojich predstáv, čo sa dizajnu a hlavne obalu týka.. Ale som si povedala, nevadí.. Urobím ho trošku po svojom.

Kúpiť u nás pekný diár.. nemožné. V Ševte niečo málo majú, ale nie podľa mojej predstavy a ceny. Mohla by som objednať z Amazonu, ale nechce sa mi toľko čakať. 🙂

Takto vyzeral pred tým organizér Saturnus za 22 Eur zo Ševtu. Rozmerom je to A5, chcelo by to väčší trošku, ale zas tento je taký spratný, len nejako zisťujem, že potrebujem viac miesta. 🙂 Možno keby bol širší, by dosť pomohlo – väčšie krúžky.

 

Úplne ma to pohltilo a vytvorila som si nové rozdeľovače, dotvorila ho, kedže tmavomodrá nemastná neslaná farba sa mi zdala možno len tak praktická z dôvodu ufúľania, ale totálne nezaujímavá.

Tu je foto len ako som začala. Už je plný poznámok, momentálne. Budem postupne pridávať konkrétnosti a zaujímavosti, “pratičnosti”. 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s