Moje poslanie

Dnes som obdžala odpoveď na otázku od milej osôbky, ktorá sa pýtala sprievodcov.

Jaké je mé poslání?

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Tvým posláním je přinášet mír do prostoru. Harmonii, klid, bezpečí a jemné esence. Toto můžeš realizovat i přes zahrady, které tvoříš, ale ne ze současných nastavení. V současnosti jsi jako parní válec, který jede na plný výkon, je plný sálavé energie, překotný, nezastaví se a tok jeho myšlenek je chaotický, roztříštěný a silně neukotvený. Je třeba se už zastavit. Zastavit onu mysl, která chrlí a chrlí tisíce slov, vět, myšlenek a nedá pokoje. Nauč se mít prázdnou mysl a mlčet. V tichu a prázdnotě přijde ti přesná a jasná instrukce, jediná, bez chaosu a vřavy, v klidném tichu propluje tebou a budeš jasně vědět jak jinak tvořit zahradní architekturu a s jakým nastavením. V současnosti si vláčena celým okolím, nejsi ve své Síle a ve svých strukturách, tělo ti jasně naznačuje, že tudy ne, ale neslyšíš ho a neposloucháš. Abych zmírnil svou přísnost (na žádost Celesty) odpovím ti, že jsi velmi laskavá a soucitná bytost a je potřeba již toto žít a nenechat se oddálit od své původní cesty. Zřím tě Dálavo a přeji ti krásný pobyt na Zemi, využij svých darů z dob keltů, své moudrosti, své práce se stromy a léčení. Vytvoř tu opět posvátné háje, léčivá místa, kde se mohou sbírat byliny a kůra stromů. Děkuji ti.

Priznám sa, že som bola sklamaná. Čo to je prinášať mier do priestoru? Ja to neviem uchopiť. Je to super, som za to vďačná, že mi odpovedali. Trošku som smutná, že tomu veľmi nerozumiem, lebo neviem, ktoré dary sú to a životy si nepamätám, ale budem určite meditovať každý deň. Na kľud. Lebo to je veľká pravda. Mali sme spolu skype. Veľmi zlatá osôbka to je. Poradila mi kúpiť si záhnedu, pretože ja som uletená, lietam si vo vyšších čakrách a nestojím pevne na zemi… je potreba, aby som sa uzemnila. Včera som si ju kúpila. Krásny náramok. 🙂 Záhneda by mi mala priniesť aj hojnosť, pretože uzemnenie a peniaze spolu súvisia. 🙂 Veľa dobrých rád. Ako sa spojiť so svojim dieťaťom. Ešteže som si to nahrala, pretože pamätám si útržky. 🙂 Ďaľšia rada bola ohľadne vyhľadanie silových miest. Poradila mi Devín a rieku Dunaj. Dnes som bola na Devíne. Mala som ťažký citový výlev, že ma nikto nemá rád a najmä moje deti a že to poslanie splniť je najpeklitejšia úloha v tejto rodine a situácií. Deti ma neakceptujú a pripadám si tu stratená. V Devíne som trávila detstvo – víkendy, prázdniny a prvé dva roky môjho života u babky. Bývali sme priamo pod hradom. Zrejme sa tam niečo odohrávalo, čo teraz ani nechápem. Budem si na to spomínať, pretože mnohé veci, ktoré sa mi udiali ma posunuli tam, kde som. Ako dvojročná som dostala úderom do hlavy epilepsiu. Brala som lieky do šiestich rokov. Dnes som čítala o tom, že epilepsia je vlastne dar – prejavovanie svojich emócií miesto potláčania. Keď epileptik dostane záchvat ľudia ho ľutujú a pomáhajú, neberú ho ako blázna, ktorý má citové zlýhanie. Uhol pohľadu, že? Moja epilepsia bola ale potlačená liekmi. Teraz neviem, či to bolo dobré, alebo zlé. Mne sa to prejavovalo veľmi mierne. Začala sa mi točiť hlava a padla som. V dvoch rokoch som bola aj v nemocnici na zápal pľúc – úplne sama dva týždne – bez mamy, nemohla ma ani prísť pozrieť. V živote by som to svojej dcére neurobila. Studený odchov. Keď mala v troch rokoch moja dcéra salmonelu, boli sme na infekčnom. Išla som sa tam zošalieť, lebo som ztadiaľ nikam nemohla a ani návštevy sme nemohli prijímať. Celý týždeň. Keď nás pustili domov, pripadala som si akokeby ma pustili z väzenia. Väzenie musí byť strašné. Zápal pľúc – dýchanie je život. Hm, budem sa musieť tomu pozrieť na zúbok.

Čo sa týka darov z dob Keltov, pozerala som si, čo by to mohlo byť. Druidi pracovali so stromami a liečili. Budem pátrať po informáciách a čo znamená Dálava.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s